Outro - wychodzimy poza schemat

Każdy próbuje trochę zaoszczędzić, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Szukając okazji możemy trafić na promocje w wielu branżach, jednak to gastronomia potrzebuje nas teraz najbardziej. Zamknięcie restauracji spowodowało ogromne straty finansowe, a jeśli chcemy wrócić do posiłków w naszych ulubionych miejscach, musimy im pomóc poprzez zamawianie jedzenia na wynos.

Restauracje z dnia na dzień zostały zmuszone zawiesić swoją działalność w lokalach i przenieść się wyłącznie na wynosy i dostawy. Spowodowało to wysyp nowych ofert i promocji. Zachęcamy do skorzystania z promocji w AIOLI inspired by Katowice, którą gorąco chcemy wspierać w tym czasie. Restauracja ta jest nam szczególnie bliska ze względu na wychodzenie poza schematy, które zawsze stanowi dla nas priorytet w działaniu.

Aioli

Aioli to jedna z najpopularniejszych restauracji w Warszawie, Gdańsku i Katowicach. Chyba każdy stał chociaż raz w kolejce do niej. Sieć lokali słynie z niekonwencjonalnych akcji promocyjnych (np. Technoranki), nie boi się wyrażania swoich poglądów, wspiera osoby LGBT, ostatnio nawet zaserwowała zimową herbatę protestującym kobietom.

Aktualnie nie można zjeść we wnętrzu Aioli, natomiast można zamówić z dostawą lub z odbiorem osobistym. Do tego drugiego restauracja serdecznie zaprasza, ponieważ tylko w tym przypadku możecie skorzystać z promocji:

Poniedziałek - Burger Day! Drugi, tańszy burger za 1 zł.

Wtorek – Pizza Day! Druga, tańsza pizza za 1 zł. Wciąż obowiązuje tradycyjna promocja, w której we wtorki pizza Margherita jest w cenie 10 zł.

Środa - Pasta Day! Druga, tańsza pasta za 1 zł.

Czwartek – Salad & Bowl Day! Drugi, tańszy bowl lub sałatka za 1 zł.

Piątek - Tapas Day! Drugi, tańszy tapas za 1 zł.

Sobota i Niedziela – Breakfast Day! Drugie, tańsze śniadanie w cenie 1 zł i to do godziny 14:00!

Ponadto na gości czeka lunch w bardzo atrakcyjnej cenie 18,90 zł (zupa, danie główne + napój) oraz możliwość kupienia zup w słoikach. 1 litr zupy kosztuje tylko 21 zł! Od poniedziałku do piątku można kupić śniadanie za 5 zł przy zakupie napoju.

Pamiętajmy, że wspieranie rynku gastronomicznego w tym trudnym okresie jest bardzo ważne! Tylko dzięki nam restauracje mogą przetrwać. Jeśli chcecie móc jeszcze kiedyś usiąść w ogródkach swoich ulubionych lokali, musicie u nich zamawiać.

 

Promocje w restauracji AIOLI inspired by Katowice 

19 listopada 2020

Strona główna

Wróć do artykułów