Outro - wychodzimy poza schemat

Krzysztof Andrulonis

redaktor naczelny

Jedną z cech charakterystycznych jest chorobliwa mnogość różnorakich zainteresowań - jestem ciekawy świata na wszelkie sposoby, co staram się również odzwierciedlać za pośrednictwem tematyki, którą wraz z redaktorami poruszamy w Outro. Studiuję na UW, oczywiście w ramach studiów międzywydziałowych, bo jak inaczej pogodzić bogactwo zainteresowań ;) Szczególnie zajmują mnie filozofia (w tym starożytna) oraz literatura polska (szczególnie doby renesansu), ale nie pogardzę wszelkimi innymi owocami wiedzy ludzkiej. Pochodzę ze Szczecina, natomiast aktualnie można mnie znaleźć w stolicy. 

W Outro działam od dawna - mój początek wypada na sierpień 2016 roku. Znam redakcję jak własną kieszeń i jednocześnie staram się przekazywać swoją wiedzę i umiejętności kolejnym redaktorom. Zastanawiasz się, czy do nas dołączyć? Warto!

Żaneta Chwiałkowska

szef działu promocji

Studentka kultur mediów na Uniwersytecie Śląskim. Zainteresowana rozmaitymi formami kultury: od filmu, literatury, po malarstwo i modę. Uwielbia estetyczną różnorodność, nie zamykając się na jeden temat, styl, czy gatunek. Dotyczy to również Netflixa, na którym ogląda filmy dokumentalne, oraz seriale, takie jak "Chilling Adventures of Sabrina", "Sherlock", czy  "Mad Men". 

Od 2 lat zajmuje się promocją magazynu Outro, działem kieruje od niedawna. Tajniki social mediów nie są jej obce. 

Strona główna